Dj Peel opinie

Dj Peel opinie

Dj na wesele Śląsk

Opinie to bardzo ważna informacja zarówno dla Mnie jak i moich przyszłych klientów.
W tym miejscu mają Państwo możliwość podzielenia się swoimi wrażeniami z Wesel, które miałem przyjemność poprowadzić.

dj peel opinie

dj peel Opinie

Daje 5 ponieważ nie ma 6 gwiazdek 😉 A tak całkiem na poważnie, szukaliśmy z żoną DJ'a z jajami, który zagra na weselu kawałki podchodzące pod 150PM i co najważniejsze wyciągnie ludzi na parkiet. Z moją żoną Gosią słuchamy i jeździmy po świecie na hardstylowe festiwale, oczywiste więc było, że taka muzyka musi pojawić się na weselu. Łukasz idealnie sprostał powierzonemu mu zadaniu: bloki muzyczne skomponowane tak, że żal było schodzić z parkietu, zabawy bardzo ciekawe i zabawne nie wspominając o dynamicznych oczepinach, które wszystkich położyły na łopatki 😀 (nawet teściowa, która zawsze ma jakieś "ale" była zachwycona). Jeśli chodzi o cenę 5000 zł to nie jest mała kwota, ale jeśli cenimy sobie jakość i profesjonalizm warto odżałować. Zapewniam Was nie będziecie zawiedzeni! Na koniec wspomnę jeszcze o grze na elektrycznych skrzypcach. Łukasz jest fenomenalny, wszyscy goście byli zachwyceni, kilku z nich ocierało łzy ze wzruszenia. Podsumowując nie wyobrażamy sobie z Gośką innego Dj'a, polecamy wszystkim bardzo serdecznie a Łukaszowi jeszcze raz dziękujemy za wspaniałą zabawę do białego rana!
przemek brzuski
Pan Młody
5/5
5/5
5/5
Polecamy wszystkim:) Łukasza poznaliśmy na weselu naszych znajomych i już wtedy wiedzieliśmy , że będzie też grał u nas:) Goście nas pytali skąd wy go znaleźliście? jest super:) też go chcemy na naszym weselu:) Polecamy go każdemu 🙂 Łukasz to profesjonalista, ma świetne poczucie humoru, odnajdzie się w każdych klimatach:) Zachwyca grą na skrzypcach:) Rezerwujcie bo terminarz jest napięty:)
Anna i Michał
Para Młoda
Musieliśmy napisać opinie!!! Pełen profesjonalizm i charyzma. DJ rozbawil towarzystwo bez najmniejszych problemów. Osoba z czystym sumieniem godna polecenia. Duża ilość konkursów i pełno pomysłów. Goście byli w 100 procentach zadowoleni. Ocena oczywiście najwyższa. Show z grą na elektronicznych skrzypcach zrobiło oczywiście furorę 🙂
Aneta i Marcin
Para Młoda
5/5
5/5
Pełen profesjonalizm i charyzma. DJ rozbawil towarzystwo bez najmniejszych problemów. Osoba z czystym sumieniem godna polecenia. Duża ilość konkursów i pełno pomysłów. Goście byli w 100 procentach zadowoleni. Ocena oczywiście najwyższa. Show z grą na elektronicznych skrzypcach zrobiło oczywiście furorę 🙂
Aneta i Marcin
Para Młoda
Obdarzyliśmy Łukasza 100% zaufaniem co do obsługi naszego wesela i nie zawiedliśmy się. Fenomenalna zabawa, cały czas pełny parkiet. Świetny kontakt, specjalista w swoim fachu! Najlepszy DJ na świecie!!!
❤❤❤
Klaudia
Pani Młoda
5/5
5/5

Bardzo dziękuję za wszystkie opinie, miłe słowa, z niecierpliwością czekam na kolejne wesele.

Do zobaczenia na parkiecie!!!

Dodaj opinie i podziel się swoimi wrażeniami

One Comment

  1. Cóż tu dodać, skoro wszystko już zostało napisane w innych opiniach? 🙂
    Łukasza poleciła nam właścicielka restauracji, gdzie odbywało się nasze wesele. Krótka rozmowa telefoniczna i już wiedzieliśmy, że to strzał w 10! A może i w 100!? 😉 Łukasz jest super pod każdym względem – rozbraja uśmiechem, pogodą ducha, humorem. Do tego jest wygadany, dzięki czemu nie było żadnego problemu rozbujać nasze weselicho! Taniec belgijski wymiata a gra na skrzypcach rzuca na kolana i wyciska ze wzruszenia łzy.
    Pełen profesjonalizm.
    Byłoby super jeszcze pobawić się na jakimś weselu, gdzie będzie grał 😉
    Dziękujemy i mamy nadzieję – do zobaczenia 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.